czwartek, 30 maja 2013

Więc chodź pomaluj mój świat

Witamy Was bardzo serdecznie ! Oto my takie małe dzikusy, które postanowiły zrobić bloga :) Uznałyśmy ,że zrobimy bloga o tym jak młodzież się ubiera czyli tak zwany młodzieżowy blog. Będą tu filmiki , stylizacje i to nie wszystko ! Będzie tu mnóstwo rzeczy :) My jesteśmy przyjaciółkami lecz niestety jesteśmy rozdzielone poprzez kilometry :( Ja mieszkam w Polsce , a przyjaciółka w Anglii. Więc stwierdziłyśmy ,że dzięki temu blogowi będziemy bardziej zżyte. Spotykamy się tylko w wakacje i to tylko 2 tygodnie ! No dobrze już możemy wam się przedstawić oto :

Cześć wszystkim ! Jak chyba widzicie powyżej mam na imię Luiza, urodziłam się 16 lipca 1998 w Polsce w Białymstoku :-) W czasie teraźniejszym mieszkam w Wielkiej Brytanii w miejscowości o nazwie Doncaster. Mieszkam tu już trochę sporo, ale mimo wszystko pamiętam mój pierwszy język. Znam się z Martyną od 10 lat, poznałyśmy się na placu zabaw pod jej i mojej babci blokiem., spędzałyśmy każdy dzień ze sobą, a potem w domu jeszcze gadałyśmy na Skypie. Do tej pory utrzymujemy stały kontakt nawet po tym jak się wyprowadziłam. Spędzamy wakacje w Polsce tylko ze sobą :-) Ale teraz trochę więcej o mnie i blogu: mam wiele ulubionych kolorów i co chwile zmieniam je, ale tak bardziej stałym jest teraz fioletowy. Interesuje się podróżami, wycieczkami, kulturami innych krajów itp. I oczywiście też modą ! Nie mam za bardzo historii jak się zaczęła moja miłość do ubrań, ale wydaję mi się, że jakoś wtedy kiedy sie przeprowadziłam do Wielkiej Brytanii. Niestety jak większość nastolatek jestem uzależniona od słodyczy, czipsów, ale mam szybki metabolizm więc nie jest źle. Trochę o moim stylu : więc na szkolne dni mamy niestety mundurku, które musimy nosić w każdy dzień. Mamy raz na jakiś czas dzień bez mundurku i wtedy można się bardziej wystroić! Nie mam za bardzo co powiedzieć o moim stylu, noszę to co uważam za modne i wygodne. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o mnie i moim stylu, hobby, życiu w Anglii, znajomych, chłopaku ;-)  Na pewno się dowiecie w dalszych postach na tym blogu! Gorąco zapraszam <3 <3 <3 A oto ja :


                     

Jestem Martyna. Od dzieciństwa miałam problem z imieniem. Strasznie , ale to strasznie go nie lubiłam :/ Z wiekiem to już mi nie przeszkadza :) Jestem o 2 lata młodsza od Luizy i idę teraz do nowej szkoły. Bardzo  uwielbiam sport, dlatego też wybrałam sportowe gimnazjum. Wiem, że to będzie strasznie trudne tak ciągle trenować, ale jakoś muszę się z tym pogodzić. Interesuję się tak jak wspomniałam: sportem, ubraniami, muzyką i lubię też czasem potańczyć. Taniec to kiedyś był mój żywioł nie umiałam przetrwać dnia bez tańczenia, a teraz potańczę raz na jakiś czas.Skąd wzięło się zamiłowanie do mody, ubrań ? Hmm... myślę , że to wszystko staje się z wiekiem. Kiedyś lalki barbie, kucyki pony ,a teraz ciuchy,zakupy,ciuchy :) Dlatego też cieszę się ,że razem z Luizą będziemy prowadzić tego bloga ,ponieważ on będzie odzwierciedlał nas. Oprócz ciuchów musimy też zadbać o włosy , dlatego też będą tu na pewno posty i filmiki o włosach np. jakieś pomysły na fryzury. Na pewno nie będziecie się tu nudzić :) Mój ulubiony kolor, a w zasadzie kolory to : zielony, niebieski, różowy. Myślę, że te kolory najbardziej opisują mnie. Mój styl to : Często lubię się ubrać 'na luzie' to znaczy rurki,bluza,buty nike, ale czasem też spódniczka jakaś bluzka ładna czyli tak elegancko. No to właśnie cała ja więcej będziecie mogli się o mnie dowiedzieć w innych postach. Zapewniamy Was ,że nie będziecie się tu nudzić. No to zapraszam Was do kolejnych postów. Mam nadzieję, że pomożecie jakoś rozkręcić bloga. Byłybyśmy wdzięczne , a na koniec macie mnie. Pa ;*Brak komentarzy: